להזמין מאיתנו ארגון של מסיבת רווקות

Post Archive


Catogery Tags


There’s no content to show here yet.

להזמין מאיתנו ארגון של מסיבת רווקות

תמיד מתחילות להמציא משהוא מיוחד , אבל תמיד קורה אותו הדבר כי אין שום דבר בעולם שעוד לא המציאו . . . אנו יכולים לעזור לכם בארגון מסיבת רווקותעל מנת לחסוך לכם בזמן ודאגות של כאלו !

אנו ניקח על עצמינו כל האחריות וכל הדאגות ובעיות ואתן לא תצתרכו לבזבז זמן שלכן וכוחות על ארגון מסיבה . . . יש לנו המון ניסיון בארגונים מסיבות כאלו ומה שנידרש ממכן זה רק להיפגש איתנו פעם אחד כדי להסביר את הדרישות שלכן או אפילו אפשרי לסגור כל הפינות טלפונית ! כל הדברים שתצתרכו כמו די ג'י או סושי מן , או מסאג' ואפילו תיפולי יופי אנו נארגן לכם ! בהזמנה מלאה של חבילה לארגון מסיבת רווקות שבה כולל לופט , סושי מן לכל הערב , די ג'י , אלקוהול , שתיה קלה , חשפן , כל זה ב 6000 ש " ח , אתן מקבלות צלם פוטו או ווידיאו מתנה ! אפשר להוסיף מגנתים למזכרת , עוגה בצורה של איבר מין של גבר וכל מיני מתנות קטנות הקשורות לנושא של מסיבת רווקות בתשלום נוסף שעל זה ניתן לדבר בטלפון או בבגישה אישית !

להזמין מאיתנו ארגון של מסיבת רווקות
להזמין מאיתנו ארגון של מסיבת רווקות

חשפנים שלנו למסיבת רווקות מגיעים עם מזוודה מלאה בתלבושות שונות ובגלל זה יש אפשרות לבחור מה בדיוק אתן רוצות ! כל חשפן שלנו הוא רקדן מקצועי שגם מנחה את הערב כי ברוב המקרים בחורות מגיעות למסיבה ולא יודעות מה לעשות ואיך להיתנהג כי הרוב הבנות הן לא משתחררות ומתנהגות ממש צנועה ובישניות ! חשפנים שלנו עוזרים להן להישתחרר ומשתפות אותן במשחקים שונים ומופעים שלהם ! אם אתם חבורה גדולה של בנות אדיף להזמין כמה חשפנים כדי שכל אחת ממכן תקבל יחס ! יש לנו חשפנים לכל טעם וריח , אם אתן מזמינות חשפן אחד ואתן הרבה אז יכול ליהיות שאותו חשפן שאת מתלהבת ממנו השניה לא תאוהב וזה יצור מצב לא נעים כי השניה לא תזרום ולא תרצה להשתתף במשחקים וחבל !

אנו מציאים מבצע שני חשפנים במחיר מיוחד 1200 ש " ח לשעה , אבל אם אתן תזרמו איתן הם יכולים להמשיך את המופעה שלהם בלי הגבלה בזמן ולא יקחו כסף נוסף על כך ! הכל תלוי בכן בנות יקרות ! אם בה לכן ערב שמח ומיוחד תזמינו חשפנים ולא תצתערו כי מסיבות כאלו לא מארגנים הרבה בחיים , לכל בחורה ניתן צ'אנס ליראות את המופעה החי של חשפנים אן חשפן אחד אצלה במסיבה ולהתלהב ממנה !